اطلاعات فیلم

خلاصه فیلم

فیلم در باره مردی است که فکر می کند زندگیش به بطالت گذشته است، بدلیل اینکه اجتماع موقعیت مناسبی برای شکوفایی استعداد هایش در اختیار او نگذاشته است. پس از مرگ مادرش متوجه می شود، پدر و مادر واقعی اش، کسانی غیر از اینهایی بوده اند که او را بزرگ کرده اند. او از این زمان کنجکاوانه همراه همکار و دوستش به جستجوی پدر و مادر و یا هویت واقعی خویش می گردد.

   

نام فیلم: ما که هستیم

   WHO ARE WE ? نام انگلیسی فیلم:

QUI SOMMES NOUS ? نام فرانسوی فیلم

نویسنده – تهیه کننده و کارگردان : ابوالحسن کیوان

محل فیلم برداری: تهران – دماوند – شیراز

بازیگران: افشین نخعی، محمدرضا برزگر، مهدی‌ خان‌احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پوررستمی، معصومه دشتی، شیما الله ‌بیگی، آزاد پارسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام، حسین برزگر، علی میرزایی، عرشیا باقری، محمد طاها نوری و هنرمند خردسال تلما رفعت خواه

مدیر فیلم برداری: محمد رضا سجادیان

موسیقی : نینا برزگر

مدیر صدا برداری : میثم حسنلو

مدت فیلم: 105 دقیقه

ژانر: درام اجتماعی

زیر نویس انگلیسی

رنگی

فرمت نمایش DCP

Aspect Ratio: 2.35 Scope

www.whoarewefilm.com سایت فیلم

https://vimeo.com/478130849/4876f1765d لینک تریلر فیلم

ما که هستیم؟ با من که هستم؟

کارگردان: فکر می کنم یکی از مسائل مهمی که ما امروزه با آن روبرو هستیم بحران هویتی است که در درون ما جریان دارد. ما که هستیم؟ و پشت این سوال، شاید سوال دیگر به ذهن برسد که “ما که می توانستیم باشیم” ؟ . سوالی که بهرام شخصیت اصلی داستان دائما از خودش می پرسد. من کی هستم؟ و می تواند سوال هر کس دیگری باشد. بهرام فکر می کند زندگیش از دست رفته است. به جوانهای زیادی بر می خورم که به دلایلی به من می گویند زندگیم تلف شده و جوانیم از دست رفته است. خود من نیز فکر می کنم شرایط خاص جامعه ما، فرصت های زیادی را از من گرفت. ایده فیلم از اینجا شکل گرفت. ایده ای که سالها ذهن مرا بخود مشغول کرده بود و نهایتا به فیلم تبدیل شد.